media

Ühel ilusal päikesepaistelisel päeval pakkisime oma lapsed autosse ja sõitsime üht mänguväljakut uudistama, mis varasemalt autoga mööda sõites oli põnev ja igas vanuses lastele sobilik tundunud.

Muidugi oli meil, HOPSi emmedel, ka teine plaan, mis sobis suurepäraselt ühendada toreda mänguväljaku hommikuga. Meil oli ju vaja uue sügiskollektsiooni mütse ja salle pildistada ning ilus ilm, 4 last ja põnev mänguväljak sobisid selleks ideaalselt :)

Nii me läksimegi, kaks emmet, 4 last, kotitäis äsja masina alt tulnud mütse ja salle ning fotokaamera.
Suure mänguväljaku peal kadusid lapsed muidugi laiali ära ja meie lootus, saada kõik 4 ühte kaadrisse, luhtus. Kuid mis siis ikka, tegime palju pilte lastest eraldi. Neid pidi ikka väga meelitama, et ilusasti kaamerasse vaataks vahepeal, sest mänguväljakul on ju nii palju põnevat ja pildi jaoks kaamerasse vaatamine ei kuulu just lapse jaoks põnevate tegevuste hulka.

Kokkuvõttes „võimlesime“ seal ikka korralikult ja lapsed lustisid täiel rinnal, turnisid ja kiikusid, palju süda ihkas. Vahepeal käis vaid kiire riietevahetus ja mäng jätkus.


Laste pildistamine on üks huvitav tegevus. Korraga nii väsitav ja samas jõudu andev ja inspireeriv.
Nendega tuleb lihtsalt kaasa minna ja anda endast parim, et neid tuhandeid emotsioone kaadrisse jäädvustada. Ja teinekord ei tee ka paha, kui taskus on mõni maius, mida ilusa naeratuse ja kannatlikkuse eest preemiaks pakkuda :)

  • Sep 06, 2018
  • Kommentaare: 1
Kommentaare: 1
Mailis 10-09-2018 13:19
Nii nummi! :-) Et teil jätkuks endiselt jaksu, kannatust ja inspiratsiooni! Ning ka edaspidi head silma toredate kangaste valimisel! Teil on nii toredad ja kvaliteetsed tooted!
Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*