Loomise lugu


HOPS kaubamärgi loomise taga seisavad kaks noort ema, kellel tekkis soov disainida enda lastele mugavaid, vastupidavaid ja rõõmsavärvilisi riideid.  Laste säravad silmad ja rahulolu oma uute asjade üle oli nii suur, et see tekitas meis uue eesmärgi - pakkuda parimaid mänguriided ka teistele mudilastele.

Sellest ühisest soovist sai 2015. aasta sügisel alguse HOPS.


Kes me oleme?


Oleme kaks noort ja agarat ema Harjumaalt, Annika Kess ja Janeli Jurtom.

Meid ühendab üle 10 aasta sõprust ning meil on mõlemal kaks last - ühel 2 poissi (6a ja 4a), teisel 2 tüdrukut (4a ja 1,7a).

Kirg õmblemise vastu tekkis meil mõlemal juba varakult, kooliajal, kuid ühise kire lasteriiete näol leidsime peale oma laste sündi. Olime kaubanduses pakutavate riiete suhtes liiga nõudlikud kanga kvaliteedi, toote vastupidavuse ja kasutusmugavuse suhtes, ning tihti tõdesime, et soovitud asja poest ei saagi. Jäi vaid üle see ise valmis teha.

Siinkohal tuli suuresti kasuks ka asjaolu, et Janeli õpib Tallinna Tehnikakõrgkoolis rõivaste disaini ja konstrueerimise erialal, mis andis meile indu ja julgust juurde.HOPS

HOPSi mänguriided on disainitud ja valmistatud Eestis.

Meie tootevalikust leiab beebipükse, särke, pusasid ja mütse-salle tervele perele.

Kõik tooted valmivad väikeseeria tootmises, et säilitada toote erilisust ja pakkuda pidevalt uuenevat valikut.

Kvaliteedi tagavad ka nahasõbralikud kangad, Öko-Tex 100 või GOTS sertifikaadiga. See tähendab, et nende kangaste tootmisprotsessis EI OLE kasutatud kahjulikke aineid ega kemikaale.


HOPSi tooted on disainitud topeltsuurustes, et pakkuda  maksimaalselt pikaajalist rõõmu meie pisikestele klientidele ja nende vanematele.

Töötame pidevalt selle nimel, et tootevalikut järjest suurendada ning tuua turule uusi ja mugavaid lasteriideid.Kirkad ja praktilised mänguriided, mis on loodud kestma.