Olles leidnud endale sobiva toote, vajuta nupule "Lisa korvi” ning toode lisatakse ostukorvi.

Seejärel on võimalik jätkata teiste toodetega tutvumist, nende lisamist ostukorvi, muuta korvi sisu või alustada maksmist.


Tellimuse kinnitamine

Tellimuse kinnitamiseks mine ostukorvi, mille leiad lehekülje paremal üleval servas korvi kujutisele vajutades.

Vajutades nupule “Kassa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides rippmenüüst lähim Itella Smartposti või Omniva pakiautomaat.

Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Kinnita tellimus”


Maksa arvega

Kui Klient on tellimuse kinnitanud, saadetakse Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve, mille alusel saab kauba eest tasuda. Ettemaksuarves on ära toodud Kliendi poolt tellitud tooted ja kontaktandmed, kuhu tellimus saadetakse. Samuti on ettemaksuarves toodud HopsHops OÜ andmed ning pangakonto, kuhu saab makse sooritada. Kui Klient ei ole ettemaksuarvet  HopsHops OÜ pangakontole tasunud 3 tööpäeva jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, loeb hopskids.ee seda Kliendi sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse.


Transport

Tellimus toimetatakse kohale Eestis 2-5 tööpäevaga, Itella Smartposti või Omniva vahendusel.

Kauba kohale jõudmisest soovitud pakiautomaati, teavitatakse Teid SMSiga, milles on kirjas pakiautomaadi ukse avamise kood. Kauba kättesaamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde ja sisestada uksekood vastavalt pakiautomaadi ekraanil olevatele juhistele.

Kui soovite kaubale ise järele tulla, siis palun andke sellest e-maili teel kindlasti enne tellimuse kinnitamist teada.


Alates 49 € tellimusest transport üle Eesti tasuta.